اهتمام جدی به رعایت حقوق شهروندی برای پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی
دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با تأکید بر ضرورت آسیب شناسی حقوق شهروندی و گسترش هم افزایی میان سه قوه، خواستار اهتمام همه دستگاه ها برای تقویت برنامه های حقوق شهروندی شد.
با حضور وزیر کشور دو باب کلانتری در زاهدان افتتاح شد
با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور دو باب کلانتری در زاهدان افتتاح شد.
وظیفه ما حمایت و تقویت عنصر ولایت فقیه است
وزیر کشور در مراسم هفتمین سالگرد شهدای وحدت استان بیان کرد: وظیفه ما حمایت و تقویت عنصر «ولایت فقیه» است و هر کس برخلاف این و در جهت تضعیف و بی توجهی این محور و عمود خیمه اقدامی کند، قطعا از نظر مردم ما قابل پذیرش نیست.
دولت از هیچ تلاشی برای تامین حق آبه تالاب بین المللی هامون دریغ نمی کند
مهمترین محور سخنان وزیر کشور در نشست مشترک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، ستاد مبارزه با گرد و غبار و ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان؛ تاکید بر تقویت وحدت و انسجام در سطح کلان، مذاکره با افغانستان برای تامین حق آبه تالاب بین المللی هامون، موافقت با پیشنهاد استاندار برای اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کشفیات مواد مخدر برای سرمایه گذاری در روستاها با هدف پایداری جمعیت با تکیه بر طرح توسعه روستایی بود.
نیروی انسانی فعلی شهرداری های کشور 5 برابر نیاز و حد مجاز است
خندان دل گفت: بر اساس بررسی های انجام شده در سطح ملی نیروی انسانی فعلی شهرداری های کشور پنج برابر نیاز و حد مجاز است و شوراهای شهر باید با نظارت بر این روند از ورود نیروهای مازاد در شهرداری ها جلوگیری کنند.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6293117
تعداد بازديد از سايت: 85053598
تعداد بازديد زيرپورتال: 6720434
اين زيرپورتال امروز: 2435
در امروز: 5388
اين صفحه امروز: 2304
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.