وزیر کشور : در برگزاری مراسم اربعین کل نظام پای کار آمد/ دبیرخانه دائمی ستاد مرکزی اربعین تشکیل می شود
وزیر کشور گفت : برنامه ریزی و اقدام برای سفر بیش از 2 میلیون و 400 هزار زائر و تدارک امنیت، حمل و نقل، بهداشت، اسکان و تغذیه و رسیدگی های موردی در یک محدوده زمانی 20 روزه کار آسانی نبود .
تمام شرایط لازم برای بازگشت آرامش و اعتماد مجدد به خانواده بزرگ سهامداران پدیده شاندیز فراهم شده است
دین پرست معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منطقه ای وزارت کشور ازفراهم بودن شرایط مناسب برای قرارگرفتن فعالیت های شرکت پدیده شاندیز درمسیر و ریل قانونی و درنتیجه بازگشت آرامش واعتماد مجدد به خانواده بزرگ سهامداران پدیده شاندیزخبرداد.
سخنرانی وزیر کشور در همایش ملی سبک زندگی
عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در همایش ملی سبک زندگی تاکید کرد: توجه به اعتقادات دینی، تفکرات، ارزش ها و باورها، نقطه کانونی پرداختن به سبک زندگی به شمار می آید.
اطلاعیه وزارت کشور در رد خبر سازی ها مبنی بر انتساب لغو برخی برنامه های 16 آذر به وزارت کشور
با توجه به برخی فضاسازی های رسانه ای مدعی ایفای نقش وزارت کشور در لغو برخی برنامه های روز 16 آذر از جمله با ادعای دروغ ممانعت از حضور چهره های منتقد دولت در برنامه ها، موارد ذیل را به آگاهی ملت شریف ایران، دانشجویان عزیز و جامعه دانشگاهی و اصحاب رسانه می رساند.
تأکید وزارت کشور بر مشارکت و همراهی کلیه فعالین مدنی و سازمان های مردم نهاد در جهت استیفای کامل حقوق قانونی معلولین
دکتر سامانی در پیامی ضمن گرامیداشت هفته معلولین، نامگذاری 15 آذر ماه به عنوان روز معلولیت دسترسی، جامعه فراگیر را فرصتی مغتنم برای یادآوری برخی الزامات مرتبط با این مناسبت دانست و به اجمال برخی اقدامات وزارت کشور در این عرصه را ارائه کرد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 6715890
تعداد بازديد از سايت: 86197619
تعداد بازديد زيرپورتال: 7150976
اين زيرپورتال امروز: 619
در امروز: 1392
اين صفحه امروز: 511
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.